Nowinki samorządowe:

  1. W poprzedni piątek na dużej przerwie mogliśmy posłuchać pierwszej audycji naszej szkolnej rozgłośni radiowej. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia jest Kamil Sobala, który zaprasza do współpracy wszystkie chętne osoby, które chciałyby się zaangażować w działalność rozgłośni.
  1. Już w najbliższą środę Paulina Kotowska zaprasza na pierwszą taneczną przerwę. Spotykamy się o 12.20 w małej sali gimnastycznej. Zapraszamy wszystkie osoby, które lubią taniec nowoczesny….
  2. 13 listopada odbędzie się szkolna dyskoteka. Tradycyjnie, osoby, które przyjdą się pobawić dnia następnego są zwolnione z odpowiedzi ustnych.

 

TO JUŻ 13 LAT…!

KWESTA NA RZECZ WODZISŁAWSKIEGO OŚRODKA REHABILITACJI I TERAPII DZIECI I MŁODZIEŻY

Od 13 lat nasi uczniowie 1 listopada kwestują na cmentarzu przy Parafii Marii Magdaleny. Cały dochód z kwesty przeznaczony jest na rozwój Wodzisławskiego Ośrodka Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży. W tym roku w zbiórkę pieniędzy zaangażowali się: Natalia Pniak, Ewelina Sierny, Marta Kantor, Adrianna Pałczyńska, Martyna Szpejewska, Anna Stokowy, Karolina Szynol, Hanna Wieczorek, Maria Wieczorek, Natalia Mazur, Natalia Mazurek, Julia Zając, Natalia Lubszczyk, Kinga Jurczyk, Szymon Królik, Kacper Ogórek, Szymon Wala, Marcin Kozielski, Sebastian Michałowski, Szymon Mazurek. Warto dodać, że większość kwestujących uczniów z Gimnazjum nr 2 to wolontariusze, którzy raz w tygodniu pracują z podopiecznymi ośrodka. Kochani, wielkie dzięki za 1 listopada i nie tylko!

ROZPOCZYNAMY PRZYGOTOWANIA DO KONCERTU I KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO!

Prośba do wychowawców, nauczycieli i zespołów klasowych!!!

W związku z planowanym 12 grudnia wielkim koncertem świątecznym i kiermaszem artykułów świątecznych zwracamy się do poszczególnych zespołów klasowych z prośbą o pomoc w przygotowaniu w/w przedsięwzięcia.

Wzorem poprzednich lat każda klasa może przygotować na kiermasz własne produkty, np. kartki świąteczne, ozdoby choinkowe, stroiki, figurki z masy solnej, wypieki – ciasta, ciasteczka ( ważna jest jakość, a nie ilość! )

Produkty na kiermasz należy składać w sali 33 do 6 grudnia, a słodkie wypieki w dzień koncertu.

Cały dochód z kiermaszu i koncertu zostanie przeznaczony na zagospodarowanie klubu uczniowskiego, który będzie miał swoją siedzibę w bibliotece.

Do współpracy zapraszamy wszystkich utalentowanych, młodych artystów, którzy chcieliby wystąpić na koncercie. Przewidujemy również występy rodzinne! Zgłoszenia młodych artystów przyjmuje do 1 grudnia Pani Chocyk. Bilety cegiełki można zakupić u wychowawców i u opiekuna samorządu.

Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu wszystkich klas planowana impreza stanie się wielkim świętem szkoły i pozwoli nam na radosne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia!

Zapraszamy do współpracy! Zarząd Rady Uczniowskiej

Gimnazjum nr 2

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
OFICJALNA STRONA
WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA
DZIAŁALNOŚĆ GIMNAZJUM NR 2

SZKOŁA PARTNERSKA
DANE TELEADRESOWE


Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śląskim im. Ziemi Wodzisławskiej

ul. 26 Marca 66
44-300 Wodzisław Śląski
tel. 32-455-37-36
e-mail: gim2@wodzislaw-slaski.pl

Październik 2017
P W Ś C P S N
« Kwi    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031