2014na2015

JĘZYK POLSKI

Mirosława Hajzyk

kółko polonistyczne

zajęcia wyrównawcze

Edyta Krebs

środa 14.20-15.05 s.34 przygotowanie do olimpiady, konsultacje

czwartek 8.00-8.45 s.34 konsultacje, poprawy

czwartek 14.10-14.55 s.34 konsultacje, poprawy

Małgorzata Matysiak

środa: 12.40-15.10 Pogotowie polonistyczne

(przygotowanie do konkursów, zajęcia wyrównawcze)

15.15-16.45 koło teatralne

Alina Pająk

wtorek 13.35 s.32 zajęcia wyrównawcze

Weronika Stosór – Gunerka

środa: 15.15-16.00 sala 32 – konsultacje dla uczniów

piątek 7.10-7.55 sala 32 – przygotowanie do olimpiady

JĘZYK ANGIELSKI

Katarzyna Czech-Dobies

Kamila Kordowska

wtorek 13.30 – 14.20 s35 zajęcia wyrównawcze, poprawy

środa 7.00 – 7.55 s35 zajęcia wyrównawcze, poprawy

Rafał Kordowski

czwartek 7.00 – 7.55 s. 35 zajęcia wyrównawcze, poprawy

piątek 13.25 – 14.25 s. 35 zajęcia wyrównawcze, poprawy

Barbara Mikółka

poniedziałek 15.15 s.5 zajęcia wyrównawcze

czwartek 14.15 s 32 Zajęcia wyrównawcze

Sylwia Palka

wtorek 7.15 s.26 przygotowanie do konkursu przedmiotowego

środa 7.15 s.26 konsultacje kl pierwsze

czwartek 7.15 s.26 konsultacje kl drugie

piątek 7.15 s.26 konsultacje kl trzecie i przygotowanie do egzaminu

Irena Rek

czwartek 7.15 s.8 poprawy

JĘZYK FRANCUSKI

Agata Wieczorek

poniedziałek 7.15-8.00 poprawy, przygotowanie do DELF-a i konkursów

środa 7.15-8.00 poprawy, przygotowanie do DELF-a i konkursów

Agnieszka Szczewińska – Ogierman

środa 7:30-8:30 zajęcia wyrównawcze

JĘZYK NIEMIECKI

Jakub Cuber

piątek 7.15 s.4 zajęcia wyrównawcze

JĘZYK WŁOSKI

Agnieszka Szczewińska – Ogierman

zajęcia dla chętnych

HISTORIA

Marta Urbańska

poniedziałek 15.15-16.00 s.7 zajęcia wyrównawcze, poprawy

czwartek 14.10-14.55 s.6 zajęcia wyrównawcze, poprawy

Renata Owczarczyk

poniedziałek 13.30-14.25 s7 zajęcia wyrównawcze, kółko

wtorek 13.30-14.25 s.22 zajęcia wyrównawcze, kółko

piątek 14.25-15.10 s.22 projekt, kółko

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Marta Urbańska

poniedziałek 15.15-16.00 s.7 zajęcia wyrównawcze, poprawy

czwartek 14.10-14.55 s.6 zajęcia wyrównawcze, poprawy

Renata Owczarczyk

poniedziałek 13.30-14.25 s7 zajęcia wyrównawcze, kółko

wtorek 13.30-14.25 s.22 zajęcia wyrównawcze, kółko

piątek 14.25-15.10 s.22 projekt, kółko

RELIGIA

Adam Płachta

poniedziałek co 2 tygodnie 14.20 kółko biblijne

wtorek co 2 tygodnie 7.15 kółko biblijne

Małgorzata Markiewicz

czwartek 8.00 s.1 konkurs biblijny

MATEMATYKA

Agnieszka Rudzka Gajda

środa 7.10-7.55 konsultacje, poprawy

czwartek 7.10-7.55 konsultacje, poprawy

piątek 7.10-7.55 konsultacje, poprawy

Ewa Knura

poniedziałek 7.15 s.24 kółko z matematyki

wtorek 13.35 zajęcia wyrównawcze, poprawy (kl. III F)

wtorek 14.25 zajęcia wyrównawcze, poprawy (kl.III D )

środa 7.15 zajęcia wyrównawcze, poprawy (kl. II – według potrzeb)

Alina Pająk

wtorek 13.35 s.32 zajęcia wyrównawcze

Marcin Serzysko

poniedziałek 7.00-7.45 konsultacje z matematyki

poniedziałek 14.25-15.10 przygotowanie do konkursów

czwartek 14.10-14.55 konsultacje z matematyki

Artur Rasiński

czwartek (3) 7:15-8:00 konsultacje z matematyki

FIZYKA

Janusz Kuźnik

wtorek 15.15-16.00 kółko

środa 14.30-16.00 zajęcia wyrównawcze, poprawy

Izabela Marciniec

wtorek 15.30-16.15  s.17  Zajęcia wyrównawcze, poprawy

środa 7.10-7.55  Zajęcia wyrównawcze, poprawy

wtorek 7.10-7.55  kółko

piątek 8.00-8.45 kółko

CHEMIA

Agnieszka Janczura

poniedziałek 14.20 s.27 poprawy i zajęcia wyrównawcze

czwartek 14.10 s.27 kółko

Izabela Marciniec

wtorek 15.30-16.15  s.17  Zajęcia wyrównawcze, poprawy

środa 7.10-7.55  Zajęcia wyrównawcze, poprawy

wtorek 7.10-7.55  kółko

 

 

BIOLOGIA

Joanna Królikowska

wtorek 8.00-8.45 s.5  poprawy

Barbara Mikółka

Czwartek 14.15 s 32 Zajęcia wyrównawcze

Romana Koszela

Wtorek 15.15-17.15 s.28 przygotowanie do konkursu przedmiotowego

środa 7.10-7.55 s.28 zajęcia wyrównawcze

GEOGRAFIA

Grzegorz Rek

środa 15.15 s. 19 poprawy

Irena Rek

czwartek 7.15 s.8 poprawy

INFORMATYKA

Tomasz Zieliński

piątek 7.15 s22 zajęcia wyrównawcze, poprawy

TECHNIKA

Tomasz Zieliński

piątek 7.15 s22 zajęcia wyrównawcze, poprawy

PLASTYKA

Grażyna Kozyrska

poniedziałek 14.20- 16.00 s.1 – koło plastyczne

MUZYKA

Blanka Chocyk

środa 15.15 koło teatralne

projekt Moja Szkoła Lepsze Jutro Pewna Przyszłość:

poniedziałek 7.15 koło wokalne

poniedziałek 14.25 koło wokalne

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Jakub Cuber

wtorek 7.00 koszykówka

Wojciech Glenc

wtorek 14.45-16.15 piłka nożna dziewcząt

Arkadiusz Kosteczka

czwartek 17.00-18.30 piłka siatkowa

Robert Paszylka

EEG BIOFEEDBACK

Agnieszka Janczura

wtorek 12.40-13.40

środa 14.25-16.25

Dawid Mika

poniedziałek 7.45-8.45 oraz 14.25-16.25

środa 7.45-8.45

czwartek 7.45-8.45 oraz 17.30-18.30

piątek 7.45-8.45

Artur Rasiński

poniedziałek 13.30-15.30

piątek 14.25-16.25

Irena Rek

poniedziałek 12.40-13.40

wtorek 15.15-16.15

INNE:

Jakub Cuber

Czwartek 14.10-15.15 s.4 – zespół rockowy

Agnieszka Szczewińska-Ogierman

Piątek 7.30-8.30 – biblioteka – zajęcia z logopedii

Irena Rek

wtorek 13.35-15.00 NERO prace w ogrodzie

piątek 13.35-15.00 NERO prace w ogrodzie

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
OFICJALNA STRONA
WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA
DZIAŁALNOŚĆ GIMNAZJUM NR 2













SZKOŁA PARTNERSKA
DANE TELEADRESOWE


Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śląskim im. Ziemi Wodzisławskiej

ul. 26 Marca 66
44-300 Wodzisław Śląski
tel. 32-455-37-36
e-mail: gim2@wodzislaw-slaski.pl

Październik 2017
P W Ś C P S N
« Kwi    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031